Objevte nejnovější řadu příslušenství Max od společnosti Dremel

Objevte nejnovější řadu příslušenství Max od společnosti Dremel

Objevte vylepšené možnosti řemeslné výroby s nejnovějšími přírůstky do řady DREMEL MAX: příslušenství pro výkonné řezbářství a vysoce výkonné brusné kotouče.
Příslušenství pro výkonné řezbářství je navrženo tak, aby zefektivnilo váš proces řemeslné výroby, a nabízí pozoruhodnou 2x rychlejší rychlost odstraňování materiálu ve srovnání se standardními řezbářskými bity Dremel. Toto příslušenství je vyrobeno s ohledem na přesnost a trvanlivost a je dodáváno ve čtyřech jedinečných tvarech o průměru od 6,4 mm do 9,5 mm, které vyhovují různým potřebám tvarování a tvarování. Vysoce výkonné brusné kotouče, které doplňují řadu pro výkonné řezbářstí a které Vám na Mechaneo.cz nabízíme jsou navrženy pro dlouhou životnost a pevnost a vyznačují se působivou 20x delší životností ve srovnání s Dremel SC411. Tyto kotouče zajišťují prodlouženou životnost a bezproblémové broušení vašich projektů. Zažijte spolehlivost a kvalitu, když posunete své řemeslné úsilí na vyšší úroveň s nejnovějšími výrobky.
Dremel Max
 

Dremel MAX High Performance (9951) Power Carving Bit. Řezací bit DREMEL® MAX Power Carving s kuličkovým tvarem.


    - 9mm průměr „kulového“ profilu umožňuje vyřezávání podřezů a snadné tvarování konkávních povrchů. Díky svému designu se řezbářství ve dřevě stává hračkou a umožňuje řezání po vláknu, proti vláknu i napříč vláknu.
    - Tento výkonný řezbářský bit je navržen tak, aby odstraňoval materiál 2× rychleji než standardní řezbářské bity Dremel, což zajišťuje znatelný rozdíl ve výkonu.
    - Výkonné řezbářství v různých materiálech, jako je dřevo, sklolaminát, kůže, plast a měkké kovy, přičemž také odolává rzi a korozi.
 
Dremel MAX High Performance (9951) Power Carving Bit
 

Dremel MAX High Performance (9952) Power Carving Bit. Malý výkonný kuželovitý řezací bit DREMEL® MAX.

    - 6,35mm široký profil „malého kužele“ umožňuje přístup do malých, těžko přístupných oblastí a vyřezávání hlubokých otvorů do obrobku.
    - Toto příslušenství je navrženo tak, aby rychle odstraňovalo materiál 2× rychleji ve srovnání se standardními řezbářskými bity Dremel.
    - Výkonné řezbářství v různých materiálech, jako je dřevo, sklolaminát, kůže, plast a měkké kovy, přičemž také odolává rzi a korozi.
Dremel MAX High Performance (9952) Power Carving Bit
 

Dremel MAX High Performance (9953) Power Carving Bit.  Řezací bit DREMEL® MAX Flame Power Carving.

    - 9,5mm široký profil „plamene“ umožňuje vytvářet konkávní a V-řezy a špička může být použita pro drážkování a řezbářství detailních profilů. Užijte si rychlost odstraňování materiálu, která je při použití tohoto bitu 2× rychlejší, což je výrazné zlepšení oproti standardním řezbářským bitům Dremel.
    - Výkonné řezbářství v různých materiálech, jako je dřevo, sklolaminát, kůže, plast a měkké kovy, přičemž také odolává rzi a korozi.
Dremel MAX High Performance (9953) Power Carving Bit
 

Dremel MAX High Performance (9954) Power Carving Bit. Řezací bit DREMEL® MAX Power Carving s kuličkovým hrotem.

  
    - 7,9mm „kulová fréza“ umožňuje řezbářství kulatých a plochých detailních tvarů do dřeva, plastu, pěny EVA a gumy. Maximální životnost.
    - Ve srovnání se standardními řezbářskými bity Dremel nabízí tento bit pozoruhodnou rychlost odstraňování materiálu 2× rychlejší.
Dremel MAX High Performance (9954) Power Carving Bit
 

Dremel MAX Vysoce výkonný brusný kotouč (SC411DM) x 3 Brusné kotouče s oxidem hlinitým 3,2 mm

   
   - Brusný materiál z oxidu hlinitého vede k vysoké odolnosti brusné podložky proti opotřebení.
   - Brusný materiál je připevněn k podložce z polyesterové tkaniny, která je pevnější než standardní brusné kotouče. Přidaná tloušťka a průměr zajišťují pevnější základ s vyšší odolností proti opotřebení.
   - Průměr brusného kotouče je 38 mm, což vytváří delší životnost. Je to převratná změna s pozoruhodnou 20x delší životností ve srovnání s Dremel SC411, která posune vaše řemeslo na novou úroveň.
   - Součástí balení: 3x Dremel MAX SC411DM
Dremel MAX Vysoce výkonný brusný kotouč (SC411DM)
 
 
Sections: Blog