Reklamace a servis

 
Nakupujete u autorizovaného prodejce, můžete tedy v rámci našich služeb a díky spolupráci ze strany výrobců,  na výrobky, které jste zakoupili u nás využít bezstarostný servis na vybrané značky. Reklamace zakoupeného zboží se řídí reklamačním řádem, který je pro Vás k dispozici zde.
 
Výrobek zabalte, můžete přiložit kopii nákupního dokladu nebo uvést číslo objednávky / faktury, případně jiný důkaz o tom, že jste výrobek zakoupili u nás. Reklamovaný výrobek si u Vás následně vyzvedneme anebo nám jej zašlete na adresu sídla naší společnosti. Pokud jste v níže uvedeném přehledu nenašli značku zakoupeného výrobku, napište nám email na: info@mechaneo.cz.
V rámci reklamace si u Vás v případě Vašeho zájmu zboží vyzvedneme. To vše je zdarma. Výrobek nám můžete také zaslat nebo sami doručit do sídla naší společnosti.
Pro případné urychlení reklamačního řízení při uplatnění reklamace postačí když nám popíšete vady zakoupeného výrobku s reklamovaným zbožím můžete zaslat kopii faktury, číslo objednávky, případně jiného důkazu o tom, že jste výrobek zakoupili u nás odeslat na reklamační adresu Mechaneo Industrial Solutions s.r.o. Masarykova 922, 39601 Humpolec (sídlo a provozovna naší společnosti). Před posláním samotné reklamace nám pro urychlení reklamačního řízení velmi pomůže, pokud nám zašlete email, ve kterém sdělujete tuto skutečnost a shrnujete vady zakoupeného výrobku, a to na emailovou adresu: info@mechaneo.cz. Poté Vám bude upřesněno, jak při reklamaci postupovat.
Ke všem zastoupeným značkám můžete u nás zakoupit i náhradní díly. Pro jejich natipování nás prosím kontaktujte telefonicky, nebo na adrese info@mechaneo.cz
Pokud nenajdete svojí značku použijte odkaz níže.
 
Profesionální nářadí BOSCH
Hobby nářadí BOSCH
Zahradní nářadí BOSCH
 
KARCHER Home and Garden
KARCHER Professional objednávla servisu poro velké stroje na místě
KARCHER oprava malých přístrojů / Svoz stroje na servis
 
Zahradní nářadí GARDENA
 
Při reklamaci značky Honda si objednejte svoz do servisu elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521 (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Při reklamaci značky WIHA si objednejte svoz do servisu elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521 (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Při reklamaci značky Knipex si objednejte svoz do servisu elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521 (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Při reklamaci značky Bahco si objednejte svoz do servisu elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521 (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Při reklamaci značky Degometal si objednejte svoz do servisu elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521 (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Při reklamaci značky EGO si objednejte svoz do servisu elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521 (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Při reklamaci značky Fischer si objednejte svoz do servisu elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521 (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Při reklamaci značky Fiskars si objednejte svoz do servisu  elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521 (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Při reklamaci značky Gerber si objednejte svoz do servisu elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521  (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Při reklamaci značky Makita si objednejte svoz do servisu elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521 (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Při reklamaci značky Festa si objednejte svoz do servisu elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521 (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Při reklamaci značky Oregon si objednejte svoz do servisu elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521 (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Při reklamaci značky Oregon si objednejte svoz do servisu elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521 (pokud přiložíte popis závady ,  urychlíte tím vyřízení reklamace)
Svoz reklamace ostatních značek. elektronicky na info@mechaneo.cz, nebo telefonicky na čísle  560 000 521