O Mechaneo

Vážení zákazníci,

 
Vítejte u Mechaneo Industrial Solutions s.r.o., vašeho důvěryhodného partnera v oblasti profesionálního nářadí a strojů. Náš Tým žije nářadím již od roku 2007 a jsme hrdí na to, že jsme se mohli i díky tomu stát předním prodejcem s oficiálním zastoupením jednotlivých značek v České republice. Naše široká nabídka zahrnuje profesionální nářadí, hobby nářadí, zahradní techniku, čistící techniku a široký sortiment spotřebního materiálu.
 
Osobní přístup a odbornost jsou základem našeho podnikání. Věříme, že každý zákazník si zaslouží individuální péči a poradenství, ať už při výběru správného stroje nebo příslušenství. Naše předprodejní a poprodejní technická podpora je zárukou vaší spokojenosti a jistoty, že všechny produkty jsou určeny pro trh v ČR a mají garantovaný záruční i pozáruční servis.
 
Mechaneo Industrial Solutions s.r.o. se pyšní nejen nabídkou kvalitních výrobků, ale také podporou zaměstnávání lidí se zdravotním postižením. Společně s našimi zaměstnanci se snažíme poskytovat služby na nejvyšší možné úrovni a zajistit vaši plnou spokojenost.
 
Naše internetové obchodní platforma MECHANEO.CZ , je navržena tak, aby vám nabídla nejen široký výběr zboží za příznivé ceny, ale také nejkratší možnou dobu dodání a garantovanou kvalitu služeb. Jsme hrdí na to, že jsme vyřídili desetitisíce objednávek ke spokojenosti našich zákazníků a že jsme držiteli certifikátu Ověřeno zákazníky.
 

Co nás odlišuje?

Závazek k osobnímu přístupu a špičkové zákaznické podpoře.
Stále se rozšiřující široký sortiment produktů od světových značek.
Odborné poradenství při výběru.
Exklusivně zastoupené značky
Pravidelné vzělávání v oboru.
Možnost testování strojů a spotřebního materiálu pro B2B zákazníky.
Plná podpora zastoupených značek.
Podpora zaměstnávání zdravotně postižených lidí.
Garance kvality a původu.
V neposlední řadě zkušenosti od roku 2007.
Certifikát Ověřeno zákazníky.
 
Pro jakékoli dotazy nebo potřebu poradenství jsme vám k dispozici na infolince +420 561 206 800 (7–15, PO–PÁ) nebo na e-mailu info@mechaneo.cz. Navštivte naši prodejnu nebo nakupujte pohodlně z domova v našem online obchodě a objevte rozdíl, který přinášíme do vašeho profesionálního i hobby života.
 

Děkujeme, že jste si vybrali Mechaneo Industrial Solutions s.r.o. Jste pro nás nejen zákazníci, ale naši partneři na cestě k úspěchu.

S úctou,

 

Tým Mechaneo Industrial Solutions s.r.o.