BOSCH PRO360

CO JE BOSCH PRO360?​
 
BOSCH PRO360 je bezplatný, praktický a efektivní portál pro přístup k celé řadě služeb od Bosch Professional. Zaregistruj se a využívej všech současných i budoucích služeb, včetně bezplatného prodloužení záruky na 3 roky na elektrické nářadí, akumulátory a nabíječky, věrnostního programu a mnoho dalšího.
 
 
PROČ BOSCH PRO360?
 
Představujeme BOSCH PRO360 – aplikaci, díky které máš všechny potřebné a důležité informace o svém elektrickém nářadí Bosch Professional na dosah. Získej přehled o svém nářadí a záruce po registraci daného nářadí v aplikaci BOSCH PRO360. BOSCH PRO360 můžeš používat buď na počítači, nebo si stáhni mobilní aplikaci a měj všechny informace stále po ruce i na cestách. Sbírej body, které můžeš vyměnit za hodnotné odměny Bosch Professional.
 
 
Objednání opravy pomocí BOSCH PRO360
 
Zadej objednávku opravy eRepair přímo přes BOSCH PRO360 pro snadné a rychlé zpracování. Proces objednání opravy můžeš spustit přímo přes nabídku „Moje položky“ v aplikaci BOSCH PRO360, díky čemuž se do formuláře předvyplní zadané údaje. Vyplň informace o adrese pro vyzvednutí a zbytek nech na našich kvalifikovaných odbornících. Upozorňujeme, že v rámci jedné objednávky lze zaslat k opravě maximálně 3 kusy nářadí.
 
 
KDE APLIKACI PRO360 NAJDU?
Začni se správou svého elektrického nářadí a získej snadný přístup ke všem výhodám a službám ještě dnes.
 
Sections: Blog